Pojištění majetku

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti (pojištění rodinného domu, chaty, garáže apod.) poskytuje pojistnou ochranu před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem.

 

Pojištění domácnosti

S běžným provozem domácnosti je spojena celá řada rizik. Pojištění domácnosti ochrání vybavení Vašeho bytu a věci osobní potřeby proti všem důležitým rizikům – veškerým živelním událostem, odcizení i vandalismu.

 

Pojištění bytových domů

Produkty pojištění bytových domů jsou určeny pro bytové domy ve vlastnictví občanů, například na základě privatizace a restituce a pro bytové domy ve vlastnictví právnických osob.

 

Pojištění chat a chalup

Pojištění rekreačního objektu chrání Vaši chatu či chalupu a její vybavení před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem. Pojištěny budete mít i elektromotory proti škodám způsobeným zkratem a přepětím.

 

Pojištění nákladů na veterinární léčbu psa

Pojistit lze náklady na veterinární léčbu Vašeho psa, tedy úhradu nákladů na veterinární výkony, použitý materiál, nutnou hospitalizaci a předepsanou medikaci.