Pokud je Vaše vozidlo po nehodě či poruše nepojízdné a potřebuje odtah nebo opravu, zavolejte na bezplatnou linku 1224. Jedná se o univerzální společnou linku pojišťoven, na které Vám operátor poradí a kontaktuje asistenční službu. Vyhnete se tak nepříjemnému setkání s tzv. "lovci nehod", kteří vyhledávájí nehody a nabízejí své služby za peníze. Pokud využijete smluvní asistenční službu, máte nárok na tyto služby zdarma v rámci Vašeho povinného ručení a havarijního pojištění.

Nezapomeňte na pojištění léčebných výloh, ať můžete opravdu bezstarostně vyrazit na svoji cestu.

A aby cesta byla ještě příjemnější, využijte u nás slevu 50 % na cestovní pojištění od AXA.

Pojišťovny nyní poskytují varianty cestovního pojištění pro všechny typy cest. Lze se zabezpečit na krátkodobé výlety, dlouhodobé putování i adrenalinové sporty. Budete tak zajištěni nejen na výlohy za léčbu, ale také na případy dlouhodobých následků zranění. U zimních sportů se především hodí připojištění na odpovědnost za způsobenou újmu na zdraví. Pokud někoho srazíte na sjezdovce a zlomíte mu nohu, může se vám to pěkně prodražit. Proto se vyplatí za takovou pojistku připlatit a chránit se.

Spotřebitelé často zaměňují povinné ručení a havarijní pojištění nebo je považují za to samé. Obojí se sice týká vozidel, jedná se však o dva různé druhy pojištění. Co je dobré o nich vědět?

www.dtest.cz/clanek-3446/co-je-dobre-vedet-o-povinnem-ruceni-a-havarijnim-pojisteni

Dobře víme, že každá žena potřebuje kolem sebe a svých blízkých cítit jistotu. Jistotu, že pokud to bude potřeba, může se spolehnout na silného a spolehlivého partnera.

Životní pojištění od Allianz se speciálním připojištěním PRO ŽENY Vám pomůže v obtížných životních situacích – a jelikož ví, že každá žena je jedinečný originál, přizpůsobí se dokonale právě Vašim mírám.

Uzavřeli jste pojištění a máte pocit, že jste tím udělali krok k většímu bezpečí svému, své rodiny či majetku? Pokud jste si dostatečně neprostudovali všechny přílohy smlouvy, pak se vám pocit uspokojení nad vlastním bezpečím může rychle rozplynout.

www.dtest.cz/clanek-3467/kdo-je-pojisten-neni-prekvapen-aneb-o-pastickach-v-pojistnych-smlouvach

Wüstenrot Kamarád+ a Wüstenrot Kamarád je stavební spoření pro děti a mladé do 18 let bez úhrady za uzavření smlouvy. Nabídka je "ušitá na míru" všem, kteří chtějí nebo potřebují vytvořit finanční rezervu pro budoucí potřeby svých dětí.

Ušetřete poplatek 1 500 nebo 3 000 Kč, získejte státní podporu 2 000 Kč každý rok a zhodnocujte své finanční prostředky úrokem 2,2 % p.a.

Usnadněte svým dětem start do samostatného života.

K pojištění pro Vaše auto získáte opět něco navíc. Připravili jsme pro Vás podzimní nabídku, která je nabitá výhodami.

Co můžete s autopojištěním u ČPP získat:

  •     cestovní pojištění na celý rok nebo pojištění autosedačky včetně úrazového pojištění pro dítě ZDARMA
  •     úrazové pojištění řidiče vozidla ZDARMA
  •     pojištění přípojného vozíku nebo malého motocyklu ZDARMA
  •     slevový kupon na majetkové a úrazové pojištění v hodnotě až 750 Kč