Penzijní společnost České pojišťovny, a.s.

Kontaktní adresa: Na Pankráci 121, 140 21 Praha 4, Česká republika

Telefon: +420 221 109 111

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internet: www.pfcp.cz

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovnou s dlouholetou a bohatou tradicí v životním i neživotním pojištění. Od znovuzavedení konkurenčního prostředí v r. 1991 je největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.

Penzijní fond České pojišťovny působí na trhu penzijního připojištění od roku 1994. Jeho zakladatelem a jediným akcionářem je Česká pojišťovna, která je spolu s ním součástí Generali PPF Holdingu B.V.

Penzijní fond České pojišťovny se v druhém desetiletí své existence trvale profiluje jako bezkonkurenčně nejsilnější fond v České republice. Společnost si dlouhodobě buduje image poskytovatele vysoce kvalitních služeb spojených se spořením na stáří.

Základní komponentou nabídky produktů a služeb je penzijní připojištění se státním příspěvkem spolu se všemi zákonem definovanými druhy penzí - starobní, výsluhovou, invalidní a pozůstalostní. Klient má možnost při ukončení spoření zvolit z několika způsobů výplaty uložených peněz včetně flexibilních penzijních schémat.

Výsledky i aktivity Penzijního fondu České pojišťovny se těší trvalé pozornosti odborné i laické veřejnosti. Svědčí o tom celá řada ocenění, která v posledních letech společnost pravidelně získává.

 

Produkty České pojišťovny