Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Sídlo: Poláčkova 1976/2, 140 21 Praha 4

Informační linka Finanční skupiny České spořitelny: 800 207 207

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internet: http://www.ceskapenzijni.cz

 

Penzijní fond České spořitelny vstoupil na finanční trh v České republice v roce 1995. Od března 2001 je 100% vlastníkem společnosti Česká spořitelna, která se již v roce 2000 stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Penzijní fond České spořitelny tak disponuje mimořádným zázemím a může svým klientům nabídnout neustále se zvyšující kvalitu služeb.

Hlavním předmětem činnosti je poskytování penzijního připojištění podle zákona o penzijním připojištění se státním příspěvkem. V rámci svého osobního a firemního programu Penzijní fond České spořitelny nabízí soukromým i podnikovým klientům penzijní připojištění se státním příspěvkem za legislativně maximálně výhodných podmínek.

Na českém trhu je Penzijní fond České spořitelny uznávaným podnikatelským subjektem, který aktivně působí v Asociaci penzijních fondů České republiky.

Od počátku svého působení Penzijní fond České spořitelny stabilně zvyšuje svůj podíl na trhu penzijního připojištění. Z hlediska počtu klientů i z hlediska objemu finančních prostředků ve správě zaujímá druhé místo na trhu.

Zárukou bezpečného zhodnocení prostředků klientů Penzijního fondu České spořitelny je především promyšlená investiční strategie, která se opírá o rozsáhlé zkušenosti České spořitelny z finančního sektoru.

 

Produkty: