Slavia pojišťovna, a.s.

Sídlo: Revoluční 1, Praha 1, 110 00, Česká republika

Telefon: +420 255 790 111

Asistenční služba: +420 261 000 525 (SLAVIA ASSISTANCE)

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internet: www.slavia-pojistovna.cz

Slavia pojišťovna má své kořeny velice těsně spjaty s počátky pojišťovnictví v Čechách. Navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí - Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavie. Základy pojišťovny byly položeny již v roce 1868, za vlády Rakousko-Uherské monarchie.

Novým vlastníkem Slavia pojišťovna a.s. se v dubnu 2006 stala Capital Management Company, a. s., společnost s dlouholetým a velmi úspěšným fungováním na pojistném trhu v České republice.

Strategií nového vlastníka je pokračování v pojišťování korporátní klientely a občanů a uvádění nových progresivních produktů na trh. Velký důraz je kladen na profesionální fungování a vztahy s makléřskými společnostmi, které zajistí zrychlení, zkvalitnění a rozšíření služeb všem klientům.

V roce 2008 pak Slavia pojišťovna byla oceněna certifikátem ČSN QMS ISO 9001:2001. Certifikát není jen známkou kvality poskytovaných služeb a odbornosti pracovníků pojišťovny, ale je to i závazek pro neustálé zlepšování poskytovaných služeb.

 

Produkty Slavia pojišťovny