Havarijní pojištění

Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu.

AKCE: Uplatníme Vaše bonusy z povinného ručení také na havarijní pojištění! Nechte si spočítat cenu a budete mile překvapeni.

Náš tip

Sjednejte si pojištění GAP

Představuje možnost, jak můžete Vaše nové vozidlo pojistit proti ztrátě jeho hodnoty, která klesá s každým ujetým kilometrem. V případě jeho odcizení nebo zničení získáte s pojištěním GAP dostatek prostředků na pořízení nového vozidla.

S pojištěním GAP získáte

  • Úhradu rozdílu mezi novou a tržní cenou.
  • Úhradu spoluúčasti z havarijního pojištění.

 

Příklad:

Před 2 lety jsem si pořídil nové vozidlo, za které jsem zaplatil 500 000 Kč. Kdybych ho teď prodal, dostanu za něj 300 000 Kč. Mám havarijní pojištění s 10% spoluúčastí, takže, když mi vozidlo ukradnou, dostanu 270 000 (hodnota vozidla 300 000 – 10% spoluúčast 30 000). S pojištěním GAP ale dostanu celých 500 000 Kč a můžu si jít pořídit vozidlo nové.

Náš tip

Havarijní pojištění SEZÓNA

Havarijní pojištění ušité na míru těm, kteří nevyužívají své vozidlo po celý rok (např. havarijní pojištění pro motocykly, obytná vozidla, kabriolety apod.). Můžete si zvolit jen ty měsíce, ve kterých nevyžadujete krytí rizika havárie. Ušetříte tak výrazně na pojistném.

 

 

 

Naši partneři pro pojištění vozidel - havarijní pojištění 2018: